Hirdetések – 2020. Húsvétvasárnap

Plébániánk minden tagjának és családjának a feltámadt Krisztus örömével kívánunk áldott húsvéti ünnepet!


A koronavírus járvány miatt templomainkban nincsenek nyilvános liturgiák.

Arra buzdítjuk a kedves híveket, hogy elsődlegesen az országosan közvetített szentmisékbe kapcsolódjanak be:

  • Április 12-én, húsvétvasárnap szentmisét közvetítenek 11 órától a Duna TV-n a budapesti Szent István-bazilika Szent Jobb-kápolnájából. A szentmisét bemutatja és szentbeszédet mond Erdő Péter bíboros, prímás.
  • Április 19-én húsvét 2. vasárnapi szentmisét közvetítenek 9 órától a Duna TV-n a budapesti Árpád-házi Szent Erzsébet-templomból. A szentmisét bemutatja és szentbeszédet mond Kampfmüller Sándor kórházlelkész.
  • Április 26-án húsvét 3. vasárnapi szentmisét közvetítenek 11 órától a Duna TV-n a budapesti békásmegyer-ófalui Szent József-templomból. A szentmisét bemutatja és szentbeszédet mond Szili András plébániai kormányzó.

Külön szeretettel ajánljuk figyelmükbe a Prohászka templom YouTube csatornáját


A koronavírus járvány ideje alatt a plébánia hivatalban a személyes ügyfélfogadás szünetel. Az alábbi elérhetőségeken folyamatosan rendelkezésre állunk:
Email: szfvarbelvaros@gmail.com
Telefon: 0620/229-15-62
információk: www.belvaros.eu


Kérjük a kedves híveket, és minden jószándékú embert, hogy ne feledkezzen el nyilatkozni személyi jövedelemadójának 1%+1%-áról! Kérünk mindenkit, aki fontosnak tartja az egyházak és civil szervezetek támogatását, éljen eme lehetőséggel, és ajánlja föl személyi jövedelemadójának 1%+1%-át.
A Magyar Katolikus Egyház technikai száma: 0011

Kérjük, hogy a második 1%-ot plébániánk alapítványának ajánlják fel, amiből a hittanosaink nyári táborozását kívánjuk támogatni:
Katolikus Oktatás és Nevelés Alapítvány
19096531-1-07

Ha templomunkat közvetlenül szeretné támogatni, azt megteheti adományának átutalásával:
Szfvár-Belváros Plébánia
OTP 11736116-20023443
CIB 10700093-70428898-51100005
Köszönjük támogatását!